برج میلاد...بفرما بستنی

هنگامی که گزارش را خواندم باورم نشد! اصلا غیر قابل باور بود.چرا باید اینچنین باشد؟ در گوشه‌ای از این کشور پدری برای درمان دخترش کلیه‌اش را می‌فروشد و در گوشه‌ای دیگر برخی بستنی روکش طلا میل می‌کنند و صاحب رستورانش می‌گوید که این حق مردم است که با پول خود هر چه که دوست دارند بخرند!؟

برج میلاد در تهران را می‌گویم، رستورانی دارد گردون،بس مجلل و زیبا، ما که خودمان نرفته‌ایم توصیفش را شنیده‌ایم.

گزارشگر روزنامه‌ی واشنگتن پست ظاهرا به ایران تشریف آورده و گزارشی هم از آن تهیه کرده‌ است.

در جایی از گزارش نوشته است؛از بالای ساختمان 1427 فوتی برج میلاد فقرای تهران نقطه‌ای به نظر می‌رسند که به صورت گروهی در خیابان‌ها حرکت می‌کنند!

جای حساس گزارش اینجاست که می‌نویسد؛طبقه سرمایه دار جدید در ایران ماشین پورشه سوار می‌شود،برای پارتی آخر شب خاویار سرو می‌کند و در بلندترین رستوران چرخشی در جهان بستنی روکش طلا با قیمت 250 دلار می‌خورد!

همین بستنی کنجکاوی را بر انگیخت تا با مدیریت رستوران برج میلاد تماس بگیرم و جویای صحت و سقم آن شوم و به عنوان خبرنگار جام جم آنلاین برای صحت و سقم این خبر با مدیریت رستوران برج میلاد تماس گرفتم.

با خود گفتم وقتی یک روزنامه نگار آمریکایی به راحتی گزارشی تهیه می‌کند و به خورد خوانندگانش می‌دهد تا فضایی از ایران را برایش تصویر کند و بتواند باز هم ذهنیت مخاطبش را نسبت به ایران منفی جلوه دهد،می‌توانم حقیقت این گزارش را از مسئولین رستوران جویا شوم.اما دریغ از ذره‌ای همراهی مسئولین رستوران با یک خبرنگار ایرانی!هر چند واقعیت هم داشته باشد، اما چه خوب می‌شد که خودمان از دردهایمان می‌نوشتیم.

جالب بود در پی درج خبر بستنی روکش دار طلا با قیمت 250 دلاری در برج میلاد مسئولین این رستوران هیچ توضیحی مبنی بر صحت یا کذب این خبر ارائه نکردند.

خود را خانم نیکنام معرفی کرد و ضمن خودداری از بیان مسئولیت خود،درخصوص پیگیری این خبر به خبرنگار جام جم آنلاین گفت:«اینجانب اجازه ندارم تا درخصوص این خبر به شما توضیح دهم و از شما ممنون می شوم باید تلفن شما را قطع کنم!»

هنگامی که از وی خواستم تا تلفن را به شخصی که اجازه توضیح دادن دارد وصل کند، گفت: من چنین اجازه ای ندارم و باید تلفن شما را قطع کنم که تلفن را قطع کرد.

شاید اگر باز هم همان گزارشگر آمریکایی بود پاسخی دریافت می‌کرد.اما چون ما خودی هستیم باید سنگ قلاب شویم.

اگر به برج میلاد رفتید و از آن بستنی روکش طلای 250 دلاری هم خوردید نوش جانتان!

به نقل از قطره

امیدواریم مسئولین دانشگاه تسهیلاتی برای دانشجویان علوم پزشکی فراهم کنند تا به حول و قوه الهی ما هم یه دونه از بستنی ها نوش جان کنیم...بلاخره حق همسایگی برج میلاد رو باید ادا کرد ما هم می خواییم...نمیشه که بیخ گوشمون بستنی طلایی بخورن اون وقت ما نگاه کنیم. بستنی با روکش طلا نخورده از دنیا نری بلند بگو آمییییین

/ 3 نظر / 36 بازدید
الهه

آقا آیدین سفارش ما را هم بکنید ما هم از این بستنی ها میخواهیم....[گریه]

سحر

[لبخند]ما نیز از این بستنیا میخوایم.....[لبخند]

پژواک

پایگاه اطلاع رسانی پژواک ، " پژواک صدای مردم ایران " جهت انتشار مطالب خود در فضای سایبر و بازدید و بازتاب بیشتر آنها و همچنین اعلام انتقادات و پیشنهادات خود به مسولین کشوری ، می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید: http://pejvaknews.ir ارتباط مستقیم با مدیر سایت: info@pejvaknews.ir http://pejvaknews.ir/fa/pages/contact.php اشتراک خبری رایگان: http://pejvaknews.ir/fa/pages/newsletter اشتراک در سامانه پیام کوتاه به صورت رایگان تنها با ارسال یک پیام کوتاه به شماره 30004381